Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   imeninniki.jpg
   НАШІ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ

   Громадські приймальні працюють за адресами:

   вул. Саксаганського,101

   вул.Пирогова,2

   пр.Возз’єднання,7а

   вул.Милославська,6  офіс 305

   вул.Петлюри,6

    

   ВІДДІЛИ КОНСУЛЬТАЦІЙ АФНУ ЯК ВИД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

                   Люди, недосвідчені в тонкощах права, позбавлені можливості осмислити суть чергового Указу, Закону, Положення та т.п .. Масові консультації членів АФНУ з радіо, телебаченню, на сторінках газет і журналів з ​​найбільш актуальних питань - звичайно гарна підмога для людей. Але інформація з ефіру або з газетної смуги не враховує індивідуальності окремих випадків, особливості людей (адже неможливо перепитати у радіоприймача або у газетної сторінки, щоб уточнити що-небудь). Крім того, не кожна сім'я може дозволити собі виписати періодичні видання, журнали і газети.
                   Консультації у юриста дорогі, та й не в змозі юрист, якого чекають "вигідні" справи заможних клієнтів, приділяти достатньо часу на роз'яснення і терпляче втолкування людям нормативних документів. Знання законодавства сьогодні - не просто атрибут правової культури. Це життєва необхідність, це реальний шлях самозахисту і допомоги собі і своїм близьким у вирішенні життєвих проблем. Саме в цьому - причина створення нами Відділів Консультацій (ВК).

                                    ЩО ТАКЕ СЛУЖБА ВІДДІЛІВ КОНСУЛЬТАЦІЙ?

   Метою ВІДДІЛІВ КОНСУЛЬТАЦІЙ (ВК) є сприяння громадянам в реалізації їх законних прав та інтересів через забезпечення їх безкоштовною інформацією правового характеру щодо операції купівлі - продажу нерухомості.
   До основних завдань ВК можна віднести наступні:
   1) Забезпечити кожного, хто звернувся необхідними нормативно-правовими документами та роз'ясненнями до них.
   2) Допомогти людям зорієнтуватися в системі приватних і державних структур (БТІ, паспортні столи, держ.реєстраційна служба, держ.зем.агентство, нотаріат), які можуть сприяти вирішенню їх проблем (тут мається на увазі довідково-інформаційна допомога з вказівкою телефонів і адрес конкретних організацій, контактних осіб у цих організаціях, при необхідності - активний вихід на ці структури).
   3) Вказати можливі шляхи реалізації законних прав конкретної людини (із зазначенням переліку необхідних для вирішення проблеми документів, державних і місцевих структур, куди слід звернутися з конкретного питання, змісту необхідних для звернення заяв).
   4) Провести аналіз життєвої ситуації, дати необхідну пораду (враховуючи, що клієнти ВК - можуть бути люди соціально незахищені, виконання такого завдання передбачає і деякі аспекти соціально-психологічної допомоги).
   5) Невід'ємною складовою ВК є довідково-інформаційна служба.
   6) Крім того, важливою частиною роботи ВК є статистична обробка звернень та аналіз проблем, з якими стикаються клієнти. Це допомагає виявити тенденції соціальної ситуації в даному районі (місті, регіоні), зробити висновки щодо необхідності внесення змін до законодавства та соціальну політику як на державному, так і на місцевому рівні.
   Робота ВК повинна бути організована таким чином, щоб вона явилася інститутом підвищення правової грамотності населення.

   НА КОГО СПРЯМОВАНА РОБОТА ВК?


   Перш за все - на категорії населення, які потребують соціального захисту:
   самотні літні люди або малозабезпечені сім'ї літніх людей;
   інваліди;
   сім'ї з громадянами, які перебувають під опікою;
   сім'ї з дітьми;
   громадяни в екстремальних ситуаціях (біженці і переселенці).