Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   imeninniki.jpg
   ПРО КМВ АФНУ

    ______3.jpg

   Наша організація докладає максимум зусиль, щоб ідеали, які прописані в Кодексі етики членів Київського міського відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, дійсно були свідомим вибором кожного в Асоціації, а його діяльність відповідала високим стандартам ринку нерухомості.

   Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України - це найбільша відкрита громадська організація, яка об'єднує професійних ріелторів.

   Ми готові до діалогу і співпраці з людьми та організаціями, які поділяють наше прагнення працювати цивілізовано. Члени асоціації активно беруть участь у суспільному житті, пишуть статті, виступають з доповідями, доносять нашу позицію всім зацікавленим особам.

   Головні перспективи КМВ АФНУ полягають у більш тісній співпраці з депутатами, управліннями КМДА, іншими органами влади з метою оптимізації роботи на столичному ринку нерухомості і копіткої роботи по розташуванню довіри до членів нашої Асоціації, тобто у створенні такої ситуації, коли споживач сам буде питати ріелтора - чи є він членом КМВ АФНУ, чи ні, віддаючи перевагу першому!
    

   З повагою, Голова правління КМВ АФНУ  Корчев Д.Ю.

   2012р