Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   imeninniki.jpg
   Правила розміщення об'єктів і заявок в CЕТ КМВ АФНУ ( зі змінами згідно рішення правління КМВ №3/03-19 від 23.04.2019р.)

   1. Розміщувати Об'єкти і Заявки в СЕТ АФНУ мають право тільки зареєстровані Користувачі Порталу АФНУ. При цьому дотримання даних Правил обов'язкове для всіх користувачів СЕТ Київського міського відділення АФНУ.

    

   2. Зареєстрованим користувачем порталу СЕТ АФНУ має право стати ріелтор - член АФНУ або працівник підприємства, в якому працює член АФНУ (на одного члена АФНУ може приходитись не більше п'яти працівників, при цьому керівник підприємства обов'язково особисто надає їх список Модератору та в подальшому несе повну відповідальність за їх дії).

    

   3. Обов'язковою умовою реєстрації є розміщення користувачем особистої фотокартки. Подальша зміна її на логотип або фотокартку не користувача не допускається. До користувачів, які здійснили це, можуть бути застосовані санкції, передбачені п. 20 Правил.

    

   4. В СЕТ допускається розміщення тільки тих Об'єктів, за якими укладено Ексклюзивний договір.

   У випадку, якщо власник об'єкта уклав Ексклюзивні договори з декількома Ріелторами, Ріелтором з правом розміщення Об'єкту в СЕТ визнається той, хто першим вніс Об'єкт.

   Це правило не стосується розміщення Заявок. В СЕТ допускається розміщення Заявок, де Ріелтор працює за усним дорученням від свого клієнта.

   У частині розміщення Об'єктів цей пункт вступає в силу з моменту прийняття відповідного рішення правлінням КМВ АФНУ, яке розглядатиме дане питання не рідше, ніж раз на три місяці на планових засіданнях. Ключовим показником для вступу в силу цього пункту є досягнення показника в 70% Об'єктів із письмовим Ексклюзивним договором до загальної кількості Об'єктів в СЕТ КМВ АФНУ.

   На період до вступу в силу діє наступна вимога: в СЕТ допускається розміщення Об'єктів, за якими укладено письмовий Ексклюзивний договір, і об'єктів, за якими укладено усний Ексклюзивний договір, в кількості 5 Об'єктів з усним Ексклюзивним договором на 1 Об'єкт з письмовим Ексклюзивним договором (але в цілому не більше 25 Об'єктів з усним Ексклюзивним договором на одного Ріелтора).

   Кількість розміщуваних Ріелторами Заявок необмежена. 

    

   5. Термін розміщення Об'єкта або Заявки в СЕТ АФНУ не обмежений.

    

   6. Підтвердження актуальності Об'єкта або Заявки - не обмежене за часом і кількістю разів, але повинно здійснюватися не рідше, ніж раз на місяць.

    

   7. Користувач має право розміщувати інформацію тільки про актуальні об'єкти нерухомості. Постановка позначки «ексклюзивний» можлива тільки у випадку, якщо Користувачем укладено з власником Об'єкта нерухомості письмовий ексклюзивний договір з обов'язковою сплатою винагороди власником Об'єкта нерухомості. Користувач повинен завантажити скан-копію або фото ексклюзивного договору (конфіденційна інформація щодо власника і винагороди може бути прихована) в розділ «Документи (прихована інформація - тільки для членів АФНУ)».

    

   8. «Платність» ексклюзивного договору передбачає постановку позначки «Без комісії» в картці Об'єкта. При цьому Ріелтор, що розмістив об'єкт в СЕТ, не має права претендувати на комісійну винагороду з боку ріелтора покупця (орендаря).

    

   9. Користувач зобов'язаний розмістити в СЕТ АФНУ всі свої ексклюзивні об'єкти.

    

   10. Користувач зобов'язаний розміщувати в СЕТ АФНУ кожен свій новий ексклюзивній об'єкт протягом 24 годин після укладання договору.

    

   11. Забороняється розміщення «збірних образів», «заманух» та іншої інформації, що не відповідає конкретному об'єкту нерухомості.

    

   12. При розміщенні Об'єкта або Заявки Користувач зобов'язаний заповнити всі поля, обов'язкові до заповнення, і розмістити не менше п'яти фотографій та бажано плану Об'єкта.

    

   13. Публічна пропозиція винагороди ріелтору покупця/орендаря, зроблена шляхом заповнення відповідних полів в картці Об'єкта «Плачу комісію, %» (заповнюється тільки у випадку укладання письмового «платного» ексклюзивного договору з власником об'єкта), є добровільно взятим на себе зобов'язанням і може служити доказом при виникнення суперечки про поділ комісійної винагороди.

    

   14. Якщо з представленим Користувачем на СЕТ АФНУ об'єктом відбулись зміни, наприклад, змінилися ціна, умови продажу або інше, Користувач зобов'язаний внести їх на протязі 24 годин.

    

   15. При підписанні Попереднього договору Користувач зобов'язаний протягом 24 годин поставити відмітку «під завдатком» в картці Об'єкта, а при реалізації Об'єкта - протягом 24 годин видалити його, вказавши при цьому реальну суму угоди.

    

   16. При видаленні Об'єкта або Заявки Користувач зобов'язаний вказати справжню причину видалення і, якщо це актуально, реальну ціну угоди. Така інформація в знеособленому вигляді (без координат Користувача і конкретної адреси Об'єкта) потрапляє і зберігається в Базі реальних угод, яка доступна тільки авторизованим користувачам Порталу АФНУ.

    

   17. При формуванні вибірки з бази об'єктів за замовчуванням обираються тільки об'єкти з позначкою «ексклюзивний» та «без комісії», актуалізовані не більше, ніж один місяць тому і представляються в порядку зменшення дати актуалізації, а в рамках однієї дати - у порядку збільшення ціни.

    

   18. Особою, яка має право контролювати правильність роботи Користувача, є Модератор регіонального СЕТ АФНУ. Вказівки Модератора є обов'язковими до виконання, але можуть бути оскаржені за наявності підстав у Правлінні Регіонального відділення АФНУ або Арбітражної комісії АФНУ.

    

   19. Порушенням роботи з СЕТ АФНУ вважаються:

   • розміщення інформації про неіснуючі об'єкті або дублі;

   • відсутність менше п'яти фотографій об'єкта;

   • некоректна вказівка параметрів об'єкта (поверх, метраж, стан і т. д.);

   • некоректна вказівка умов продажу об'єкта (ціна, оподаткування операції, розділ комісійної винагороди);

   • необґрунтована постановка позначки «ексклюзивний» та «без комісії»;

   • несвоєчасна постановка позначки «Під завдатком» і видалення об'єкта після його продажу або здачі в оренду;

   • некоректне видалення Об'єкта;

   • недотримання взятих на себе зобов'язань по розділу комісійної винагороди;

   • розміщення користувачем більше 25 неексклюзивних об'єктів.

    

   20. До користувачів, які порушили ці Правила, можуть бути застосовані такі санкції:

   • письмове попередження з вимогою в добовий термін виправити вказане Модератором порушення;

   • тимчасове, на один місяць, відключення аккаунта Користувача;

   • блокування аккаунта Користувача з пропозицією ініціювати перед Регіональним відділенням виключення такого Користувача з АФНУ.